امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

آلومینیوم شیشه تهران به عنوان مشاور تخصصی نما طی سالیان گذشته تلاش نموده است با ایفای نقش گذرگاه اطلاعاتی مشاورین داخلی و خارجی، تولید کنندگان، مجریان و مجموعه های علمی پژوهشی را به یکدیگر مرتبط نموده و با تعریف پروژه های مشترک و متععد در حوزه مهندسی نما، معماری پایدار و معماری سبز به رشد و گسترش فناوری نوین ساختمانی و انتقال سریع دانش از مجامع علمی به دنیای صنعت ساختمان و در کنار آن انتقال تجربیات واحد های مهندسی به مجامع علمی و دانشگاهی توانسته ارتباطی مناسب بین این مجموعه ها را برقرار کند . 

  • بین المللی
  • ایرانی
  • دانشگاهی

شرکت Renson

Renson
 
 

مجموعه رنسون بلژیک به عنوان یکی از بهترین برند های جهانی در زمینه تولید تجهیزات تهویه و سلامت در حوزه ساختمان است که با سابقه بسیار قدیمی خود در این زمینه توانسته جایگاه بن المللی خوبی را به دست آورده و در بسیاری از پروژهای جهان فعالیت نماید .

آلومینیوم شیشه تهران به عنوان نماینده رسمی شرکت رنسون در ایران امکان فراهم آوردن تجهیزات و مهندسی در زمینه تهویه را به طور مستقیم دارا بوده و امکان ارائه خدمات در این حوزه را دارد .

 درباره Renson  محصولات  Renson  دیدن سایت شرکت Renson

شرکت Kinlong

kinlong
 
 

شرکت کینلانگ به عنوان یکی از همکاران بین المللی مجموعه آلومینیوم شیشه تهران است که در بسیاری از پروژه های ایران و جهان نقش تامیین کننده را داشته است . بی شک کینلاگ در زمره بهترین تولید کنندگان قطعات اسپایدر ، نما ، هندریل و . . است . 

دیدن سایت شرکت Kinlong

شرکت Reynaers

Reyners
 
 

رینرز یا رینرز آلومینیوم یک شرکت اروپایی در زمینه توسعه و تولید قطعات آلومینوم برای درب ها ، پنجره ها ، سیستم های کرتن وال ، بازشو ها و . . . بوده که در بسیاری از پروژه های جهان در نقش تولید کننده و تامین کننده حضور داشته است .

دیدن سایت شرکت Reyners

شرکت Schuco

Schuco
 
 

شرکت شکو در گروه تولید کنندگان و تامین کنندگان متریال های درب و پنجره و نما با استفاده از آلومینیوم ، یو پی وی سی و استیل در زمره برند های با کیفیت جهان بوده که مجموعه آلومینیوم شیشه تهران به صورت مستقیم و غیر مستقیم با این مجموعه در تعامل و همکاری میباشد . 

دیدن سایت شرکت Schuco

شرکت ETEM

ETEM
 
 

مجموعه اتم به عنوان یکی از تولید کنندگان خوب و با کیفیت در جنوب شرقی اروپا محسوب میشود که با بیش از 40 سال سابقه کاری در بسیاری از پروژه به عنوان تولید کننده و طراح حضور داشته است .

دیدن سایت شرکت Etem

شرکت Gulf Extrusion

Gulf Extrusion
 
 

گلف اکستروژن به عنوان یک اکسترودر خوب و با کیفیت در حوزه خلیج فارس بوده که توانسته در پروژه های کشور های حوزه خلیج فارس فعالیت های خوبی را داشته باشد ..

دیدن سایت شرکت Gulf Extrusion

شرکت نما ایده ویرا (نماینده رسمی آلومینیوم شیشه تهران)

نما ایده ویرا-آلومینیوم شیشه تهران
 
 

شرکت نما ایده ویرا به عنوان نماینده رسمی مجموعه آلومینیوم شیشه تهران بوده و در قالب پروژه های اجرایی با این مجموعه همکاری مستقیم داشته است .

دیدن سایت شرکت نما ایده ویرا

شرکت کیسون

-آلومینیوم شیشه تهران کیسون
 
 

كيسون يك شركت خصوصي است كه خدمات مهندسی و ساخت را در يك تراز جهانی در زمينه طراحی، مديريت، تدارك و اجرای پروژه‌های بزرگ و چند نظامه به كارفرمای داخل و خارج از ايران ارائه می‌دهد. 

دیدن سایت شرکت کیسون

شرکت سایتال ساخت

سایتال ساخت-آلومینیوم شیشه تهران
 
 

سایتال ساخت یک مجموعه مهندسی بوده که در زمینه های مهندسی و اجرای نما فعالیت میکند . این مجموعه در پروژه های متعددی پیمانکار و مجری بوده و رزومه خوبی را از خود به جای گذاشته است .

دیدن سایت شرکت سایتال ساخت

گروه شرکت های پاریز

سایتال ساخت-آلومینیوم شیشه تهران
 
 

گروه شرکت‌های «پاریز» متشکل از شرکت‌های پاریز شرق و پاریز ابنیه با طراحی، اجرا و نظارت پروژه‌های بلند مرتبه لوکس با کاربردهای گوناگون اقامتی، تجاری و اداری توانسته گام‌های ارزشمندی در صنعت ساختمان بردارد.

دیدن سایت شرکت پاریز

دانشگاه فردوسی مشهد

دانشگاه فردوسی مشهد -آلومینیوم شیشه تهران
 
 

دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان سومین دانشگاه كشور از نظر قدمت، شصت و پنجمین سال فعالیتش را سپری می كند. بر اساس چشم‌انداز سند راهبردی دانشگاه فردوسی مشهد، این دانشگاه در سال ۱۳۹۹ یكی از دو دانشگاه برتر جامع كشور در تولید علم، نظریه پردازی و توسعه فناوری، برخوردار از جایگاه معتبر در بین ۱۰ دانشگاه اول جهان اسلام و جزء ۵۰۰ دانشگاه ممتاز جهان با هویتی اسلامی- ایرانی خواهد بود .

دیدن سایت دانشگاه فردوسی

دانشگاه علم و صنعت

-آلومینیوم شیشه دانشگاه علم و صنعت -
 
 

دانشگاه علم و صنعت ایران، یکی از دانشگاه های برتر دولتی ایران است. این دانشگاه در تهران واقع است و شعبه‌های آن در شهرهای اراک، بهشهر، دماوند و نور قرار گرفته‌اند. این دانشگاه در سال ۲۰۱۶ در رتبه‌بندی تایمز به عنوان بهترین دانشگاه ایران و بالاتر از دانشگاه‌های شریف و تهران قرار گرفت. در سال ۲۰۱۵ نیز این دانشگاه به همراه دانشگاه شریف تنها دانشگاه‌های ایرانی در بین ۶۰ دانشگاه برتر آسیا بودند

دیدن سایت دانشگاه علم و صنعت

دانشگاه هنر اسلامی تبریز

دانشگاه هنر اسلامی تبریز-آلومینیوم شیشه تهران
 
 

دانشگاه هنر اسلامی تبریز یکی از دانشگاه‌های شهر تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی است. این دانشگاه، که اولین دانشگاه تخصصی ایران در حوزه هنرهای اسلامی است، در مهرماه سال ۱۳۷۸ خورشیدی با پذیرش ۲۴۱ نفر دانشجو در رشته‌های تحصیلی طراحی صنعتی و فرش و معماری تأسیس شده و شروع به فعالیت نمود.

دیدن سایت دانشگاه هنر اسلامی تبریز

مؤسسه آموزش عالی اسرار مشهد

مؤسسه آموزش عالی اسرار مشهد-آلومینیوم شیشه تهران
 
 

موسسه آموزش عالی اسرار مشهد تاسیس سال 1386 می‌باشد که در ابتدا با رشته کاردانی سخت افزار کامپیوتر شروع به کار کرد. در حال حاضر این موسسه در دوره های کارشناسی ارشد ، کارشناسی و کاردانی رشته هایی چون عمران، کامپیوتر، الکترونیک، ساختمان، صنایع، معماری و حسابداری از طریق کنکور سراسری دانشجو می پذیرد .

دیدن سایت مؤسسه آموزش عالی اسرار مشهد