امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

خدمات ساخت و تولید مجموعه آلومینیوم شیشه تهران با هدف کیفیت بالا برای تولید نما های ساختمان های بزرگ و حساس و جهت ارائه خدمات مطلوب به کارفرمایان ارائه میگردد . این بخش با استفاده از تجهیزات روز و نیرو هایی مجرب و دوره دیده توانسته سازه نماهای مهمی را در کشور تولید و به مرحله نصب برساند.

در مهندسی نما تولید زیر سازی های نما با توجه به اهمیت سازه ای آن و در معرض نیروهایی از قبیل زلزله و باد قرارگرفتن و همچنین رویارویی مستقیم با شرایط جوی خارجی ساختمان از اهمیت خاصی برخوردار است . لذا این بخش میبایست توسط تجهیزات و افرادی ماهر همراه با نظارت مستقیم مهندسینی خبره و دوره دیده  تهیه و آماده نصب شوند .


مجموعه آلومینیوم شیشه تهران در بخش ساخت و تولید با توجه به روابط بین المللی خود توانسته از توان تولید شرکت های همکار بین المللی خود استفاده کرده تا بتواند بهترین کیفیت خدمات ساخت و تولید متریال را در عرصه مهندسی پوسته های نما برای پروژه های بزرگ ارائه دهد.

همکاری با شرکت های تولید کننده قطعات اسپایدر و کرتن وال و همچنین تولید کنندگان متریال هایی همانند ورق کامپوزیت و اکسپندد مش ما را بر آن داشته تا در انتخاب بهینه متریال و ارائه بهترین خدمات ساخت و تولید از هرگونه محدودیت جغرافیایی و بومی عبور کرده تا بهترین کیفیت متریال را با در نظر گیری موارد اقتصادی در پروژه های خود به کار گیریم تا بتوانیم رشد روزافزونی را در عرصه مهندسی تخصصی پوسته های نما را در کشور داشته باشیم .