کار تیمی

اگر عادت به کار در یک تیم صمیمی و جدی دارید، اگر معتقد به رشد همه جانبه همراه تیم خود هستید و اگر همپای دیگران میتوانید تلاش کنید در اینجا فرصتی برای شما هست

مستعد و خودآموز

در آلوم گلس زمان همیشه محدود است. با سوالاتی مواجه میشوید که اولین بار است پیش میاید. پس بایستی اماده باشید در مدت کوتاهی ابزار مناسب حل مسئله را پیدا کرده و به ان تسلط پیدا کنید. تیم در کنار شما هستند و دانسته های خود را منتقل میکنند پس آماده پذیرش تجربیات انباشته همکاران خود و استفاده از انها در پروژه های خود باشید.

دید فنی و اجرایی

کار در آلومینیوم شیشه تهران نه همیشه پشت میز است و نه روی داربست. ولی بایستی علاقه زیادی به موضوعات فنی و دیتایل های اجرایی داشته باشید و تسلط کاملی روی آنها داشته باشید. بایستی بتوانید در هر روز بین میز و کارگاه سوئیچ کنید و این دو را پیوند بزنید.

کارشناس فیزیک ساختمان

تیر ماه 1397

شرکت آلومینیوم شیشه تهران (مشاور تخصصی پوسته های نما) جهت همکاری در دفتر فنی خود در شعبه مشهد از فارغ التحصیلان علاقه مند رشته معماری با گرایش انرژی که دارای شرایط ذیل می باشند دعوت به همکاری می نماید:
فارغ التحصیل رشته مهندسی معماری با گرایش انرژی

مقیم شهر مشهد

  • دارای حداقل 1 سال سابقه کار حرفه ای و مرتبط با تخصص انرژی
  • علاقه مند به موارد فنی و اجرایی حوزه معماری، علاقه مند به کارهای گروهی
  • دارای توان برنامه ریزی و مدیریت زمان پروژه
  • علاقه مند به یادگیری، مسلط به نرم افزارهای‌ آنالیز انرژی در حوزه شبیه سازی حرارت، روشنایی، تهویه و صوت
  • خلاق و علاقمند به کار تیمی و آموزش پیوسته
  • علاقه به برگزاری سمینار های آموزشی
  • سفر کاری به شهر های مختلف در صورت نیاز

علاقه مندان لطفا رزومه خود را از طریق لینک بالا ارسال نمایند.

مشهد، بلوار هنرستان
info@alumglass.com
مصاحبه با دکتر احسان جبروتی | تجرید معماری | سبک‌های طراحی نما در ایران

مصاحبه با دکتر احسان جبروتی | تجرید معماری | سبک‌های طراحی نما در ایران

در این مصاحبه افتخار داشتیم در خدمت دکتر احسان جبروتی استاد دانشگاه، نقاش و مدیر شرکت تجرید معماری باشیم. موضوع مصاحبه پیرامون سبک‌های طراحی نما در ایران بود و سعی شد مسائل این حوزه را بررسی کنیم. از شما نیز دعوت میکنیم ضمن تماشا این ویدئو از طریق بخش نظرات در زیر برگه در تکمیل بحث به ما کمک کنید تا بحث پخته تر گردد.
اخبار و مقالات بیشتر
بررسی موردی (CaseStudy) پروژه های نمای شیشه و معماری پوسته در ایران

بررسی موردی (CaseStudy) پروژه های نمای شیشه و معماری پوسته در ایران

آلومینیوم شیشه تهران به عنوان مشاور تخصصی پوسته های نما در ایران همواره سعی در انتقال بخشی از دانش خود به همکاران معمار و عمرانی دارد. در این راستا با دعوت نظام مهندسی استان ها در قالب بخشی از دوره های ارتقا پایه مهندسین عزیز طی ۸ ساعت برنامه آموزشی به نکات ریزی در طراحی نما های جدید شیشه ای ، کامپوزیتی ، نمای سرامیکی و فری فرم ها میپردازیم. ویدئو های پایین بخش cases study کلاس های فوق است که توسط مهندس محمد مادرشاهی مدیر عامل آلوم گلس تدریس شده است. از شما دعوت میکنیم بخش اول این آموزش را مشاهده فرمایید
اخبار و مقالات بیشتر
پوسته نما پارامتریک برای ساختمان‌هایی با نمای پیچیده

پوسته نما پارامتریک برای ساختمان‌هایی با نمای پیچیده

طرح‌های معماری با روندی رو به رشد در حال پیچیده تر شدن هستند و این پیچیدگی جامعه طراحان و مهندسان را برای غلبه بر شکل‌ها و ساختارهای کلاسیک، تعامل با یکدیگر و تحویل پروژه به چالش می‌کشد. این مقاله تأثیر استفاده از فرآیندهای پارامتریک در مسیر طراحی و تحویل نمای شیشه ای پیچیده را از دید مهندسین نما بررسی می‌کند.
اخبار و مقالات بیشتر
پیش‌ساخته سازی در پوسته نما | یونیتایز و لارج پنل ها

پیش‌ساخته سازی در پوسته نما | یونیتایز و لارج پنل ها

در این ویدئو با ما همراه باشید تا با موضوع جذاب و داغ پیش ساخته سازی در نمای کلان پروژه ها بیشتر آشنا بشیم و روند مهندسی نمای یونیتایز و لارج پنل ها، مزایا و معایب آنها و تاثیرات آنها بر هزینه، زمان و کیفیت پروژه های نما را مورد بررسی قرار بدهیم در این …
اخبار و مقالات بیشتر