ویژگی‌های آلومینیوم شیشه تهران

چرا مشاور خوبی برای شما خواهیم بود؟

دو دهه قدمت

در سال 74 شروع کردیم. زمانی که پروفیل سری C و فریم های فلزی معدود گزینه های روی میز بود. ما جزئی از تاریخ تلاش برای داشتن فناوری بهتر در نمای کشور هستیم.

تحقیق و توسعه

آزمون و خطا، پژوهش، طراحی ده ها سیستم یکپارچه نما اختصای، طراحی اجرایی فرم های پیچیده شما، رصد مداوم رشد فناوری خارجی نه تنها ما را نمیترساند که انگیزه روزانه ماست. بخش تحقیق و توسعه شرکت جزئی از نحوه نگرش آلوم گلس به حوزه پوسته های نما است.

دید فنی و اجرایی

ما از پشت میز نظر نمی‌دهیم. دو دهه تجربه فنی و اجرایی ضمانت اجرایی بودن پیشنهادات ماست. اجرای صد‌ها هزار متر مربع انواع پوسته نما با انواع سیستم های اتصال و اشتباهات و راهکارهای آنها از جمله داشته های ما است. به راحتی به ما اطمینان کنید.

یک خانواده قوی

اگر چه آلومینیوم شیشه تهران یک کسب و کار خانوادگی است که بزودی باید تحویل نسل سوم شود اما پشتگرمی ما به داشتن تیمی مسنجم، جستجوگر، جنگجو، اخلاق‌مدار و صمیمی است. بیش از 40 نیروی مهندسی آلومینیوم شیشه تهران در دفتر مشهد و دفتر تهران پشت اعتبار و توانایی شرکت ایستاده‌اند. این تیم متشکل از مهندسین معمار، عمران، مکانیک، مدیریت و انرژی است.

شبکه اجتماعی

طی سالیان متعدد کسب و کار شبکه ای از تولیدکنندگان، وارد کنندگان، شرکت های نصب و خدمات در اختیار داریم که میتوانند با پیوستن به مناقصه نمای شما قیمت هایی عادلانه را برای کارفرما به ارمغان بیاورند. تهیه اسناد مناقصه دقیق جهت کاهش ریسک شرکت کنندگان و تعدد شرکت کنندگان صاحب صلاحیت دو روش اساسی کاهش سطح قیمت‌ها است.

کارفرمایان

دیگر داشته ما سابقه مثبت و رابطه کاری سالم و دوستانه با معماران و کارفرمایانی است که طی این سالها افتحار همکاری و شاگردی انها را داشته ایم. از هر یک بسیار آموخته ایم و هرکدام ما را مجبور کرده اند سطح کار خودمان و انتظاری که از خودمان داشتیم را بالا ببریم. به ما اعتماد کردند و اجازه دادند کارهای جدید و بی سابقه ای را اجرایی کنیم.

ورودی اسپایدر کابلی ایرانمال

نقش موثر در بهبود کیفیت نمای پروژه

بهترین پاداشی که انتظار داریم

شرکت آلومینیوم شیشه تهران ،مشاور و مجری تخصصی پوسته نما با اتکا بر دانش فنی، تجربه، تخصص و توان بهره گیری از تکنولوژی های روز و استانداردهای دنیا٬ خدمات مهندسی و مشاوره های خود را در حوزه مشاوره و مهندسی تخصصی پوسته نما را با در نظر گیری شرایط هر پروژه نما به صورت موردی و خاص بررسی و به کارفرمایان محترم ارائه میدهد.

به منظور دستیابی به نمایی کارآمد مهندسی نما از دو جهت زیبایی خارجی و کارکرد مطلوب برای حفظ آسایش فضای داخل طراحی و مهندسی میگردد . نگاه به جزئیات اجرایی ، انتخاب بهینه متریال ، شبیه سازی های پیش از اجرا ، مهندسی ارزش ، کنترل برنامه ریزی و نظارت بر اجرای صحیح نما ما را در رسیدن به ایجاد نما مهندسی شده ، اقتصادی و کارآمدی یاری میکند تا همانند گذشته در عرصه ساختمان گامی ارزشمند برداشته باشیم .

خدمات آلومینیوم شیشه در بخش های متعددی به کارفرمایان ارائه میگردد که شامل مشاوره، مهندسی، نظارت، شبیه سازی، کنترل پروژه، ساخت و تولید، مدیریت و برنامه ریزی، مناقصات میباشد.

تیم آلوم گلس

نتیجه خوب ما ناشی از همراهی و همدلی همکاران خوب ماست

مدیرعامل آلومینیوم شیشه تهران

محمد مادرشاهی | مدیرعامل

آلومینیوم شیشه تهران یک بیزنس خانوادگی بیست و چند ساله است. ما به اسمی که ساختیم و رضایتی که مشتریانمان از ما دارند افتخار میکنیم. کاظم مادرشاهی رئیس هیئت مدیره و سعید مادرشاهی معاونت فروش و توسعه بازار آلوم گلس است.

تیم تحقیق و توسعه | آلومینیوم شیشه تهران

رضا صالحی | تیم تحقیق و توسعه

تیم رضا متشکل از چندین جوان با انرژی و فوق العاده است که شبانه روز مشغول حل مشکلات پیش رو، مطالعه و ترجمه اخرین استانداردها و مقالات و مکاتبه با تامین کنندگان و انجام آنالیز، مهندسی ارزش، شبیه سازی‌ و طراحی دیتایل های جدید هستند

اسکای لایت پروژه نرگس- آلومینیوم شیشه تهران

شروین اناری | دفتر تهران

تیم شروین متشکل از مهندسین و معمارانی توانمند و با تجربه کافی اجرایی است که به طراحی و نظارت پروژه های مشاوره تخصصی نما در دفتر تهران اشتغال دارند.

تیم سازه | آلومینیوم شیشه تهران

مسعود صافحیان | تیم سازه

مسعود و همکاران بخش سازه ضمن کنترل دفترچه محاسبات پیمانکاران سعی در بهینه سازی اتصالات و سازه های الحاقی نما شما هستند تا سبک‌تر، فنی تر و ماندگار‌تر باشند.

واحد کنترل پروژه | آلومینیوم شیشه تهران

مینا منتظریان | تیم کنترل پروژه

مینا و همکارانش در PMO ضمن تدوین برنامه های زمانبندی دقیق و اجرایی و نظارت بر اجرای ان توسط پیمانکاران نما هر پروژه به مدیریت کلیم های پیمانکاران و تدوین گزارشات هفتگی برای کارفرما میپردازند.

مشتریان آلومینیوم شیشه تهران

چه کسانی به ما اعتماد کرده اند؟ از انها درباره ما پرس و جو نمایید

مشاور و مجری پوسته های نمای شرکت گلرنگ
مشاور دفنر فنی پوسته نمای ایرانمال
مشاور و مجری پوسته های نمای شرکت گلرنگ برج های آرمیتاژ
مشاور پوسته های نمای برج یاس
مشاور و مجری پوسته های نشرکت کیسون

اینستاگرام آلومینیوم شیشه تهران

همراه ما در شبکه‌های اجتماعی باشید

[instagram-feed]