ویژگی‌های آلومینیوم شیشه تهران

facade consultancy in Iran facade engineering in Iran مهندسی نما کرتین وال استیک و یونیتایز مشاور نما تخصصی آلوم گلس

شرکت آلومینیوم شیشه تهران ،مشاور و مجری تخصصی پوسته نما با اتکا بر دانش فنی، تجربه، تخصص و توان بهره گیری از تکنولوژی های روز و استانداردهای دنیا٬ خدمات مهندسی و مشاوره های خود را در حوزه مشاوره و مهندسی تخصصی پوسته نما را با در نظر گیری شرایط هر پروژه نما به صورت موردی و خاص بررسی و به کارفرمایان محترم ارائه میدهد.

به منظور دستیابی به نمایی کارآمد مهندسی نما از دو جهت زیبایی خارجی و کارکرد مطلوب برای حفظ آسایش فضای داخل طراحی و مهندسی میگردد . نگاه به جزئیات اجرایی ، انتخاب بهینه متریال ، شبیه سازی های پیش از اجرا ، مهندسی ارزش ، کنترل برنامه ریزی و نظارت بر اجرای صحیح نما ما را در رسیدن به ایجاد نما مهندسی شده ، اقتصادی و کارآمدی یاری میکند تا همانند گذشته در عرصه ساختمان گامی ارزشمند برداشته باشیم .

خدمات آلومینیوم شیشه در بخش های متعددی به کارفرمایان ارائه میگردد که شامل مشاوره، مهندسی، نظارت، شبیه سازی، کنترل پروژه، ساخت و تولید، مدیریت و برنامه ریزی، مناقصات میباشد.

اعضای تیم ما

امروزه دارایی شرکت ها نه اموال و ملک و کارخانه بلکه دانش نشست کرده در آنها و روحیه جنگندگی و وفاداری و پرتلاشی پرسنل انهاست. تیم ما سازنده شرکت ما و ستون فقرات شرکت ما است

تیم فنی
تیم فنیطراحی و تحقیق و توسعه
تیم رضا متشکل از جوانان با انرژی و فوق العاده است که شبانه روز مشغول حل مشکلات پیش رو مطالعه و ترجمه اخرین استانداردها و مقالات و مکاتبه با تامین کنندگان و انجام آنالیز، مهندسی ارزش، شبیه سازی‌ و طراحی دیتایل های جدید هستند. همچنین برگزاری کارگاه و سمینارهای علمی از دستور کارهای این تیم است.
تیم سازه
تیم سازهطراحی و کنترل مهندسی سازه
مسعود و همکاران بخش سازه ضمن کنترل دفترچه محاسبات پیمانکاران سعی در بهینه سازی اتصالات و سازه های الحاقی نما شما هستند تا سبک‌تر، فنی تر و ماندگار‌تر باشند.
تیم PMO
تیم PMOکنترل پروژه
مینا و همکارانش در PMO ضمن تدوین برنامه های زمانبندی دقیق و اجرایی و نظارت بر اجرای ان توسط پیمانکاران نما هر پروژه به مدیریت کلیم های پیمانکاران و تدوین گزارشات هفتگی برای کارفرما میپردازند.
دفتر تهران
دفتر تهراننظارت پروژه ها
اگر چه آلومینیوم شیشه در تهران ثبت شده است ولی از سال 1384 دفتر مرکزی ما به مشهد منتقل شد و دفتر تهران از انروز نقش پشتیبانی پروژه ها، نظارت مقیم و ادواری و کنترل مهندسی پروژه های تهران و شمال کشور را برعهده داشته است
مدیرعامل
مدیرعاملمحمد مادرشاهی
آلومینیوم شیشه تهران یک بیزنس خانوادگی بیست و چند ساله است. ما به اسمی که ساختیم و رضایتی که مشتریانمان از ما دارند افتخار میکنیم. کاظم مادرشاهی رئیس هیئت مدیره و سعید مادرشاهی نایب رئیس هیئت مدیره و معاونت فروش و توسعه بازار آلوم گلس است.

دفتر مشهد
دفتر مشهدمرکزی برای همه امور
اگر چه آلومینیوم شیشه در تهران ثبت شده است ولی از سال 1384 دفتر مرکزی ما به مشهد منتقل شد و دفتر مشهد امروز عهده دار بیشتر امور از جمله واحد های اداری، مالی، حقوقی، سازه و معماری میباشد.

پروژه‌های اخیر

نقش موثر در بهبود کیفیت نمای پروژه
بهترین پاداشی که انتظار داریم

مشتریان آلوم گلس

بخشی از برندهایی که افتخار همراهی با ایشان را داشته ایم

با ما تماس بگیرید

  نام و نام خانوادگی *

  پروژه *

  آدرس ایمیل *

  شماره همراه

  موضوع پیام

  چطور میتوانیم کمکتان کنیم؟