GFRC خانه مدرن پاسارگاد | مشاور تخصصی نما

اطلاعات پروژه

 • تاریخ ساخت و ساز

  1397 تاکنون

 • موضوع

  GFRC, مشاور تخصصی نما, منتخب پروژه ها

 • کارفرما

  شرکت خانه مدرن اساطیر پاسارگاد

 • طراح

  شرکت مشاور نقش جهان پارس

 • موقعیت

  کیلومتر سـه محور مشهد - شاندیز

معرفی پروژه خانه مدرن پاسارگاد

پروژه « خـانه مدرن پاسارگاد » با کاربری تجاری – تفریحی واقع در کیلومتر سه جاده مشهد – شاندیز با بیش از ۱۰۰۰ واحد تجاری شامل ۳ طبقه تجاری و ۲ طبقه تجاری دوبلکس و یک طبقه پارکینگ اختصاصی و سطح اشغال ۳۲۰۰۰ متر مربع می‌باشد. در این پروژه که پوسته بام و جداره‌های آن متشکل از متریال GFRC و High Performance می باشند، برای نخستین بار کالاها و خدمات مرتبط با دکوراسیون و طراحی داخلی ساختمان همگی در یک مجموعه گردآوری شده است.

GFRC خانه مدرن پاسارگاد- آلومینیوم شیشه تهران

این پروژه اولین منطقه نمونه بین المللی گردشگری کشور توسط شرکت خانه مدرن اساطیر پاسارگاد در حال احداث می‌باشد. گروه سهامداران شرکت خانه مدرن اساطیر پاسارگاد شامل شرکت توسعه انبوه سازی پاسارگاد، بیمه پاسارگاد و بخش خصوصی می‌باشد.

GFRC

ایده معماری پروژه که توسط شرکت مشاور نقش جهان پارس طراحی شده، صخره‌ای سنگی با رگه‌ای از فیروزه می‌باشد و در همین راستا پوسته بام و نما و پوشش بخش شفاف بام از ویژگی‌های بارز و خاص این پروژه هستند. با توجه به ویژگی‌های متریال GRC، پوسته بام و جداره‌های پروژه همگی از متریال GFRC و High Performance و قسمت‌های شفاف پروژه (رگه فیروزه‌ای رنگ) از متریال ETFE می‌باشند و شرکت آلومینیوم شیشه تهران به عنوان مشاور تخصصی نما وظیفه نظارت بر اجرای پروژه را بر عهده دارد.

نظارت بر اجرای پروژه خانه مدرن پاسارگاد- آلومینیوم شیشه تهران